Výsledky z Letkovské čtyřicítky

DSC07530Na start třetího ročníku Hannah Pilsen trail Letkovské čtyřicítky se postavilo 170 závodníků.

Na hlavní, těžké a kopcovaté 44km trati jasně zvítězil Petr Herejt (UWG) v čase 3:26:52. Na stejné trati podala výborný výkon a v čase 3:40 suverénně vyhrála Kristýna Junková (Plzenští běžci), která se v absolutním pořadí i s muži umístila na 4. místě! Svým výkonem vytvořila velmi kvalitní ženský traťový rekord.

Na trati 33km byl nejrychlejší Petr Minařík (Bennon Zlín) a Jindřiška Zemanová (Triatlon Plzeň), oba v novém traťovém rekordu. Půlmaraton ovládl Štěpán Rapp (HPI-CZ) a Jana Sobotová (KOS Slavia Plzeň).

Fotky z vyhlášení vítězů.

DSC07517Děkujeme všem závodníkům i divákům za nadšení a pozitivní reakce během celého dne! Těšíme se na další závod na Hannah Pilsen Trailu n Krkavci 11. listopadu!