Tréninky


Hannah Pilsen Trail organizuje během roku tři měřené tréninky: dubnovou Radyni Vlastní cestou a červnový Krkavecký kros. Konají se vždy ve středu v podvečer, startovné je zdarma.

Radyně. Vlastní cestou

Termíny 2019: 27: března 

Měřený tréninkový závod. Vlastní cestou. Trať neznačena, je na každém, jakou zvolí cestu, jestli po cestě nebo terénem. Cíl je u studny před vraty hradu Radyně. Následuje společný výklus zpět. #PoAsfaltuNebeham
Startovné je zdarma. Doražte se proběhnout, přihlášky na místě nebo raději do 14h na  https://goo.gl/forms/y0OneSSrbBPPFPRn1.
Od 16.30 vás budeme čekat na místě prezenčky i startu (bod 1 zde: https://en.mapy.cz/s/36yFh). Parkujte prosím na parkovišti u Olympia Plzeň. Start je v 17:00, cíl je nahoře u hradu (bod 2 na mapce). Zpět dolů si vyklusneme společně.

Krkavecký kros

Termín: POZOR ZMĚNA na 20.6.2019, start v 17:30

Měřený tréninkový závod. Hravá trasa k dokonalosti vyladěná orienťákem Honzou Václavíkem vede nahoru dolu terénem a po malých pěšinkách kolem Krkavce. Trasa je celoročně vyznačena reflexy pro noční trénink. #PoAsfaltuNebeham

Startovné je zdarma. Pro urychlení prezentace se prosím hlaste na https://goo.gl/forms/bfelm1556ymDvaDX2

Start a cíl je zde.

Trasa na mapy.cz

Strava segment

Garmin Connect 

Pro ty, co se chtějí před měřeným úsekem proběhnout doporučujeme zaparkovat auto již u Střelnice a odtud cca 2km doklusnout na start tudy. V omezeném počtu lze auta nechat nedaleko startu u silnice na Ledce nebo o kousek dál naproti výjezdu na Krkavec.

Níže je trasa závodu na orienťácké mapě. Na jiné mapě ty pěšinky totiž nenajdete:-). Trojúhelník je start. Dvojité kolečko cíl.