Skvělá účast na individuálním Hannah Pilsen Trailu Krkavec


Děkujeme vám za skvělou účast při závodě „Hannah Pilsen Trail Krkavec individuálně pro zdraví a na pomoc zdravotníkům FN Plzeň“  ve dnech 14. – 17.11. 2021. Ve výsledkové tabulce se objevilo nakonec 81 běžců. Víme, že vás bylo více. Potkávali jsme vás na totiž trati a čteme vaše příspěvky na Facebooku.

Závod konal pod záštitou 1. náměstka primátora Plzně Mgr. Romana Zarzyckého. Výsledky najdete v tabulce Výsledky HPT 2021. Můžete si vyfiltrovat výsledky podle kategorií, pořadí, času. Podívejte se, jak dlouho usilovali na trati kolem Berounky a na Krkavec opravdoví maratonci (8hodin 39minut). Nezapomeňte porovnat časy i napříč kategoriemi mužů a žen. Absolutně nejlepší čas totiž na trati 21km dosáhla Petra Šmákalová. Můžeme její tempo potvrdit, v neděli jsme ji v „akci“ několikrát viděli a lesem doslova letěla. Blahopřejeme vítězům maratonu Pavlovi Vránovi a Blance Šindelářové.

Prohlédněte si mobilní fotky z trati.

Online vyhlášení vítězů shlédněte zde:

Slavnostní předání cen si dohodněte individuálně na info@pilsentrail.cz Můžete si pro ně přiběhnout do sídla spolku Pilsen Trail: Lipová 242 Letkov nebo nechat poslat na dobírku.

Protože jste po absolvování závodu někteří projevili velký zájem o pamětní medaile, necháme je vyrobit. A pro úspěšné finishery, kteří si zapsali svůj čas do tabulky v odkaze a mají zájem o medaile, je pošleme na dobírku nebo budou k vyzvednutí na výše uvedené adrese. Pište na info@pilsentrail.cz  

Především vám ale děkujeme, že jste se přidali k naší narychlo a spontánně vzniklé akci Pomoc zdravotníkům FN Plzeň. Na účtě se od vás objevilo  12.114,45 Kč. Moc děkujeme. Peníze předáme FN Plzeň na další nákup průtokoměrů. Jedná se o zařízení potřebné pro podávání kyslíkové terapie, která je v případě hospitalizovaných COVID pozitivních pacientů nezbytná. S průběžným růstem počtu těchto pacientů roste i potřeba lůžek vybavených k poskytování této terapie, průtokoměry musí nemocnice tedy průběžně dokupovat. Cena jednoho kusu se pohybuje od cca 1500,- Kč do 3000,- Kč dle výrobce. Je pěkné, že jsme se příjemně proběhli a ještě vybrali na 4 – 8 průtokoměrů.

Děkujeme za přízeň a v roce 2021 se těšíme na shledání při Pilsen Trailech, a to, doufejme, i v kontaktních závodech. Na jaře s novinkou v Brdech přes Tok a Prahu. Věříme, že to všichni dáme. Cestu si určitě najdeme.