Rock Point Trailrunning Station na Letkovské čtyřicítce


1200x628_SS2017-04-0043_banner Trailrunnig StationNa oblíbený projekt Rock Point Trailrunning Station se můžete těšit i Letkovské čtyřicítce . Ojedinělá bude zejména nabídka téměř 130 párů testovacích běžeckých bot v pánských i dámských provedeních a kompletních velikostních řadách.

Na výběr budou Dynafit Alpine Pro https://www.rockpoint.cz/alpine-pro a Trailbraker W https://www.rockpoint.cz/trailbreaker-w , Inov8 TerraClaw https://www.rockpoint.cz/terraclaw-250-m1, Trailtalon 275 https://www.rockpoint.cz/trailtalon-275-m a TerraClaw 250 W https://www.rockpoint.cz/terraclaw-250-wHoka One One Clifton 3 https://www.rockpoint.cz/m-clifton-3, Clifton 3 W https://www.rockpoint.cz/w-clifton-3, Challenger ATR 3 https://www.rockpoint.cz/m-challenger-atr-3, Adidas Terrex  Agravic https://www.rockpoint.cz/terrex-agravic2, Agravic W https://www.rockpoint.cz/terrex-agravic-w2 a Salomon Sence Pro 2 https://www.rockpoint.cz/sense-pro-21, Sonic https://www.rockpoint.cz/sonic-pro, Sence Marin W https://www.rockpoint.cz/sense-pro-2-w, Sonic W https://www.rockpoint.cz/sonic-pro-w.

RP-HV 2016 - 3. z+ívod Jesen+şky - Jakub Cejpek-001Chcete mít jistotu, že produkt, který si přejete otestovat nebo na závod zapůjčit, bude pro vás připravený? Napište svůj požadavek na e-mail vašeho Trailrunning Experta – prodejnu Rock Point Americká, Plzeň! rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz

Na místě bude možnost zakoupit vybavení, které náhodou zapomenete doma a nebo až na místě zjistíte, že se bez něj prostě „nedá žít“. Těšit se můžete na poradenství na slovo vzatých odborníků. Při zakoupení zboží možná platba v hotovosti nebo platební kartou.