Registrujte se na Krkavec!


Hannah Pilsen Trail Krkavec (14. listopadu, autokemp Bolevák, Plzeň) se neúprosně blíží. Pořadatelé se těší na vysokou účast a pevně věří, že vzhledem k venkovnímu charakteru Pilsen Trailu se nás koronavirová omezení nedotknou!

Přidejte se k 500 běžcům všech věkových a výkonnostních kategorií, kteří se vydají na trasy od 350m pro malé děti až po maraton pro vytrvalce. Střední tratě vedou v okolí Boleveckých rybníků a Berounky, maratonci poběží přes Chlum a pěšinkami nad Berounkou do Dolan a zpět a pokračovat budou až na Krkavec. Dětské závody se konají přímo v kempu Bolevák nebo jeho bezprostředním okolí. Malí závodníci s rodiči či prarodiči se opět mohou těšit na oblíbenou multigenerační štafetu pořádanou společně s Mezigeneračním a dobrovolnickým centrem Totem.

Všichni běžci v cíli získají dřevěnou pamětní medaili. V centru bude k dispozici občerstvení a stánkový prodej běžeckého vybavení. Děti si čekání na doběh svých rodičů mohou zkrátit ve skákacím hradu.

Registrujte se na www.pilsentrail.cz. Nejmladší děti mají startovné zdarma. Přihlášky budou možné i na místě dle kapacity pořadatelů.

#PoAsfaltuNebeham