Přijďte si 13.11. s celou rodinou zaběhat na Hannah Pilsen Trail Krkavec


Všichni příznivci běhu jsou srdečně zváni na Hannah Pilsen Trail Krkavec, který se koná v sobotu 13. listopadu v autokempu Bolevák v Plzni.

Přidejte se k 500 běžcům všech věkových a výkonnostních kategorií, kteří se vydají na trasy od 350m pro malé děti až po maraton pro vytrvalce. Střední tratě 11 a 18 km vedou v okolí Boleveckých rybníků a Krkavce, maratonci navíc hned po startu poběží přes Chlum a pěšinkami nad Berounkou do Dolan a zpět.

Dětské závody se konají přímo v kempu Bolevák nebo jeho bezprostředním okolí. Malí závodníci s rodiči či prarodiči se opět mohou těšit na oblíbenou multigenerační štafetu pořádanou společně s Mezigeneračním a dobrovolnickým centrem Totem.

Všichni běžci v cíli získají dřevěnou pamětní medaili. V centru bude k dispozici občerstvení a stánkový prodej běžeckého vybavení. Děti si čekání na doběh svých rodičů mohou zkrátit ve skákacím hradu.

Závod je podpořen záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Mgr. Romana Zarzyckého.

Více informací a přihlášky na http://pilsentrail.cz/krkavec/. Nejmladší děti mají startovné zdarma. Přihlášky budou možné i na místě dle kapacity pořadatelů.