Hannah Pilsen Trail Brdy


S plánovaným otevřením okresů potvrzujeme, že Hannah Pilsen Trail Brdy se bude 24.4. konat formou individuálního měřeného proběhnutí.

Dodržujte opatření proti šíření covid-19 platná v den akce.

Akce je součástí seriálu běhů v přírodě Pilsen Trail, který se skládá ze tří závodů v lesích okolo Plzně.
Proběhnete se krásnými lesy po cestách i hřebenech, zdoláte dva největší vrcholy Brd, Tok (865m) a Prahu (862m), a další kopce Třemošná, Klobouček, Brdce.

Datum: 24. dubna 2021

Centrum: Hospoda Žernová, 26241 Láz, (mapa)

V prostoru startu a cíle bude otevřené okénko restaurace se základním občerstvením.

Start

Start je individuální v průběhu celé soboty, doporučujeme běh absolvovat mezi 9 a 16h.

Měření času bude probíhat samoobslužně za občasného dohledu a asistence organizátorů. Hodiny budou k dispozici v prostoru startu a cíle.

Značení bude odstraněno až v neděli, takže dokončit a zapsat si samoobslužně čas v cíli můžete i později než v 16h, ale pořadatel už na místě pravděpodobně nebude.

Tratě a kategorie

42km (mapa), 19km (mapa), 11km (mapa): Kategorie na každé trati muži/ženy 15-39 let, veteráni/veteránky nad 40 let

Dětské tratě 350m (do 6 let), 750m (do 10 let) a 2km (do 14 let).

Značení formou bílých křídových (vodou omyvatelných) sprejů a fáborů Hannah bude jen na hlavních křižovatkách a nečekaných odbočkách. Všichni účastníci ať si nahrají trasy do mobilu (např. do mapy.cz) do svých hodinek, nebo ať si postaru mapu vytisknou:-).

Startovné je dobrovolné v podobě příspěvku pořadatelům na organizaci. Můžete se tedy přijít proběhnout po Brdech zdarma a bez přihlášky.

Přihlášky a příspěvek na organizaci

Pokud se přihlásíte online a přispějete tak na organizaci a značení tratí (200,- na maraton, 100,- pro 11 a 19km, dětské tratě zdarma), budeme pro vás mít dřevěnou účastnickou medaili a věcné ceny pro nejrychlejší (vyhlášení proběhne následně online).

Online přihláška je možná i v den konání závodu.

Součástí přihlášky je platba kartou. Bez platby kartou nelze přihlášku dokončit (kromě dětských kategorií, které jsou zdarma).

Online přihláška

Seznam přihlášených